O nás

Internetový obchod krasoukuspechu.cz provozuje prezidentka společnosti wellU Lenka Fejfarová Kellnerová.

Věřím že moje setkání s Wellu, nebyla náhoda, protože tato firma a lidi v ní, mi doslova změnily život. A to nejen mě, ale i celé mojí rodině. Myslím, že splňuje všechno, co by si mohl člověk přát Svobodu, nezávislost, důvěru ve společnost, luxusní produkty, filozofii, která je mi blízká, zkrátka neskutečnou lidskost, kterou v tuto dobu spousta firem postrádá. Jsem vděčná, že jsem součástí této společnosti.

Proč wellU?

Synergie vědy a přírody

Netvoříme produkty. Tvoříme pro vás mistrovská díla biotechnologie, které viditelně omlazují, podporuji zdraví, díky nim se cítíte skvěle a sebevědomě.

Příroda nás okouzlila svým nezměrným bohatstvím; tam hledáme inspiraci pro vytváření účinných receptur pro kosmetické přípravky a doplňky stravy.

Věda a inovativní technologie nám umožňují dostat se k podstatě nejdokonalejších výtvorů přírody. Je to hodnota, která je garancí úspěchu; naše produkty doporučujete bez námahy – úplně přirozeně.

Žijte s námi v duchu WellU

Nevyrážíte na tuto cestu sami. Tvoříme organizační kulturu a vytváříme firmu, kde je každý nedílnou součástí týmu.

Zde lidé plní nadšení společně sní, dosahují svých cílů, baví se, společně vzrůstají a objevují svět.

Odvažte se snít

Naplánujte si odvážné cíle, protože naše mise je váš úspěch. Vydejte se s námi na cestu po kariérní dálnici WellU.

Čísla vyvolávají emoce. Náš finanční plán je hybridní stroj času s duálním pohonem, který platí dvakrát ze stejného obratu.

Zde využijete celý svůj potenciál.

Jak by měla vypadat péče o pokožku těla a které produkty Larens jsou doporučené?

Jak by měla vypadat péče o pokožku těla a které produkty Larens jsou doporučené?

Pokožka nám slouží po celý život. Právě z tohoto důvodu bychom měli přikládat větší důraz na její péči. Funkce pokožky je především ochranná. Tak jako tváři, i tělu byste měli věnovat dostatek času a pozornosti.

Tělesná hygiena a péče mají pro naše celkové zdraví obrovský význam. Správnou péčí docílíte, že vaše pokožka bude vždy pevná, svěží a jemná. Jaké jsou základní kroky k zdravě vypadající pokožce?