Jak by měla vypadat správná péče o normální pleť?

Zdravá a svěží pleť patří vedle ústech, vlasech a očích k dominantním rysům obličeje. Stav pokožky odráží nejen momentální zdravotní stav, ale i psychickou rovnováhu. Vzhled člověka se podílí na společenském a komunikačním uplatnění. Zejména v současné společnosti, jeho postavení, a také úspěšnosti.

První dojem může člověk udělat jen jednou. Právě z tohoto důvodu by měla být péče o pleť důkladná, dostačující a měla by odpovídat podmínkám, kterým je vystavována. Zejména ženy touží po dokonalé pleti, bez jakýchkoli nedokonalostí. Tento stav je možné dosáhnout zejména správnou péčí.

Charakteristika normální pleti

Množství lidí se v dnešní době potýká s problémem, jakým je nevědomost o jejich typu pleti. V takové situaci si neumějí poradit s nákupem vhodným produktů a jejich aplikací. Nemají poznatky o tom, co je pro jejich pokožku vhodné, a tak se jim stav neustále zhoršuje nebo je stejný.

Normální pleť je obecně používaný termín pro pokožku, která je optimálně vyvážená. To znamená, že není příliš suchá, ani nadmíru mastná. V tomto případě je tvorba kožního mazu a hydratace pokožky v rovnováze. Vědecky termín pro zdravou pleť je eudermická. Tento typ nemá jakékoliv sklony k nedokonalostem. Také se vyhýbá zvýšené citlivosti.

Jaké jsou její projevy?

Normální pleť je matná a má jemné póry. Snadno se čistí a udržuje. Mezi charakteristické projevy normální pleti patří i dobré prokrvení s narůžovělou barvou a rovnoměrná průsvitnost. Na tomto typu pokožky nenajdeme žádné fleky, žilky, černé tečky či jiné nedokonalosti. Obecně má normální pleť většina malých dětí.

Správné čištění pleti - na co netřeba zapomenout?

I přesto, že jde o normální pokožku, záleží na tom, jaké kosmetické přípravky zvolíte. Čištění pleti má obrovský význam, a to zejména při odstranění nečistot, bakterií z pokožky a kožního mazu.

Jak na to?

Pleť je vhodné vyčistit dvakrát do dne, a to vždy každé ráno a večer. Také byste měli jednou týdně použít produkt, který odstraní odumřelé buňky z pokožky. Důležité je, abyste při čištění postupovali jemně a šetrně. Také se doporučuje používat přípravky zvolené vzhledem k vašemu věku.

Cíl ošetřování normální pleti

Cílem ošetřování je dodat tomuto typu pleti snadnou podpůrnou péči. Také byste neměli negativně zasahovat do normální fungujících procesů kůže. Nejdůležitější je správná hydratace a ochrana před slunečním zářením. K úplnému odstranění nečistot je nutné pravidelné čištění. Nezapomínejte, že normální pleti neprospívají přípravky, které pokožku dráždí a vysušují.

Péče o normální pleť

Při ranním čištění je pleť odpočatá. Proto stačí, když použijete jemnou micelární vodu. Péče přes den můžete doplnit různými pleťovými spreji a séry. Večer je třeba důkladně odstranit make - up pomocí čisticí vody.

Po dostatečném vyčištění je důležité pleť uklidnit a zároveň ji hydratovat. Avšak vzhledem k normální produkci kožního mazu byste neměli pokožku příliš promašťovat a zatěžovat hutnými krémy. Rovněž by se pleť neměla nadměrně vysušovat a aplikace peelingu by měla být omezena.

Které přípravky jsou doporučovány z řady Larens?

Normální typ pleti je pro většinu lidí jen vzdáleným snem. V případě, že ji vy máte, měli byste si ji vážit a starat se o ni co nejlépe. S tím vám pomohou kosmetické přípravky, které jsou navrženy i pro normální pleť.

Které produkty mezi tyto Larens kosmeceutika patří?

Larens Miccelar Lotion

Larens Miccelar Lotion je jemná micelární voda, která slouží k čištění obličeje a odličování očí. Je mimořádně účinná a nedráždí pokožku. Obsahuje speciální složení, které zaručuje dokonalé odstranění nečistot z povrchu. Micelární voda z řady Larens produkty je jemná, nedráždí oči a odstraňuje i voděodolnou řasenku. Má lehkou, nemastnou konzistenci a příjemné aroma. Dokonce, současně tonizuje a hydratuje pleť.

Dermo tekutý přípravek

Larens Dermo Wash je přípravek, který se používá k čištění obličeje a těla. Obsahuje bezpečné konzervační a přírodní látky, které zabezpečují dokonalý účinek produktu. Chrání buňky před škodlivými vnějšími faktory. Má zvlhčující a hypoalergické účinky. Dokonce, Dermo Wash urychluje regeneraci a zmírňuje podráždění pokožky. Vzhledem k tomu, že tento přípravek neobsahuje umělá barviva a vůně, označuje se jako bezpečný produkt.

Revoluční biopeptidové sérum

Biopeptidový sprej je kosmeceutikum, které je určeno k péči o pokožku obličeje, celého těla a vlasů. Obsahuje jedinečné aktivní látky, založené na patentovaném komplexu biopeptidů. Posiluje pronikání živin do hloubky buněk. Zároveň jejich zvlhčuje a zbavuje těžkých kovů. Biopeptidový sprej také obsahuje regenerační, ochranný a vyživující účinek. Toto unikátní sérum je vhodné i pro lidi, kteří na své pokožce začali pozorovat stopy plynoucího času.

Hydratační sprej na obličej

Jedinečný Larens Aqua spray je ideální volbou k pleťové vodě. Nepoškozuje přirozenou ochrannou vrstvu pokožky a může se nanášet i jako báze pod make - up. Aqua spray je vhodný pro každodenní péči o pleť. Zejména při vystavení pokožky škodlivým účinkům suchého vzduchu, větru a slunce. Také se doporučuje pro lidi, kteří se dlouhodobě pobývají v klimatizovaných a vytápěných prostorech. Dokonce, tento unikátní přípravek navrací pokožce její přirozenou vitalitu a osvěžuje ji.

Inovativní sérum s přírodním složením

Bio renew sérum je založeno na přírodní bázi. Díky unikátnímu složení pleť zpevňuje, hydratuje a dodává jí ztracený lesk. Preventivně se doporučuje používat i pro normální pokožku, kterou neustále posiluje. Bio renew sérum pokožku dokonale vyhlazuje, doplňuje deficity ve struktuře kůže, zajišťuje regeneraci a ochranu.

Ultra hydratační krém

Mezi Larens produkty, které jsou určeny i pro normální pleť patří také Hydro balanc krém. Díky lehké konzistenci se dokonale vstřebává. Pokožku zanechává jemnou, zářivou a hydratovanou. Hydro balanc krém je třeba aplikovat ráno a večer na vyčištěnou oblast obličeje a krku. Pleť je tak výrazně a dlouhodobě hydratovaná a zpevněná. Dokonce, zpomaluje proces stárnutí pokožky, vyhlazuje vrásky a optimálně zlepšuje vzhled pleti.

Exkluzivní krém s liftingovým účinkem

Liftingový krém obsahuje komplex přírodních peptidů a aktivních látek. Zajišťuje rychlý a dlouhodobý efekt napnutí a zpevnění pokožky. Dokonce, liftingový krém urychluje proces vzniku nových buněk a intenzivně regeneruje pokožku. Výsledky jeho pravidelného používání jsou opravdu okouzlující. Pleti dodává zdravý a pevný vzhled. Zpomaluje proces stárnutí pokožky, redukuje vrásky a viditelně je vyhlazuje.

Pokud si nevíte rady s řešením Vaší pleti, ráda Vám poradím. Neváhejte vyzkoušet a jsem přesvědčená, že výsledky a rychlé efekty Vás velmi překvapí.