VRÁSKY! Jak zmírnit příznaky nebo ještě lépe jak předejít vráskám???

Ale odkud se vrásky vlastně berou? Tady je rozdělení jednotlivých typů vrásek a míst, kde se na obličeji nacházejí, abyste nad nimi mohli zvítězit pomocí tajné zbraně.

Linky vzniklé dehydratací

Naše tělo je z 50-75 % tvořeno vodou. Díky tomu naše tělní systémy správně fungují, včetně dermis. Bez dostatečného množství vody se proto pokožka nemůže efektivně regenerovat a vytvářet nové buňky – právě to následně vede ke vzniku vrásek a zhoršení pevnosti pleti. Pokles hladiny kyseliny hyaluronové, která se ve vrstvách kůže vyskytuje přirozeně, může nedostatek zadržované vlhkosti uvnitř pleti ještě zvýšit. Jak vznikají linky způsobené dehydratací? Vrásky způsobené dehydratací se často objevují na čele: Zvedněte obočí, prohlédněte si takto vytvořené vrásky a svaly opět uvolněte. Pokud jsou vrásky stále patrné, jde s největší pravděpodobností o vrásky vzniklé dehydratací – pleť se nevrací zpět na své místo.

Výrazové vrásky

Od smíchu a mhouření očí až po mračení –  činnost našich obličejových svalů může vést ke vzniku vrásek tam, kde se na pleti vytvářejí záhyby, a to obzvlášť tehdy, když stárneme a naše pleť ztrácí svou mladistvou elasticitu. Jak vznikají výrazové vrásky? Nejčastěji se jemné linky a vrásky vytvářejí kolem úst (vrásky od smíchu), v okolí očí (kohoutí stopa) a mezi obočím (mračící vrásky).

Vrásky způsobené stárnutím

S věkem pleť ztrácí svou pevnost, což je důsledkem poklesu tvorby kolagenu a elastinu. Pleť je ochablá: epidermis se nevrací zpět, jako když byla mladší, a do pleti se vrývají úzké linky. Jak vznikají vrásky způsobené stárnutím? Tyto linky způsobené věkem se zpravidla nacházejí kolem očí, úst a na čele. Jsou méně viditelné než ostatní vrásky, ale i tak nejsou na našem obličeji vítány!

Vrásky způsobené spánkem

Nejen obličej sužují vrásky: jak stárneme, vrásky se nám objevují i na těle. Jak vznikají vrásky způsobené spánkem? Jemné linky jsou patrné především v oblasti dekoltu, a to mezi ňadry a nad nimi. Viditelné jsou zejména po spánku na boku. Podobnou vrásku najdete také na tváři, pokud jste v noci spali na jedné straně a tvář jste tiskli na polštář. Nejlepší polohou pro snění bez vrásek je spát na zádech.

Jak předejít vráskám a jak je zmírnit

Nejlepší způsob, jak vznik vrásek oddálit nebo jak vrásky zmírnit, pokud už je máte, je dodržovat pravidelnou rutinu péče o pleť. Výzkumné studie prokázaly, že tloušťka a zdraví dermis se během dne mění, večer jsou vrásky zřetelnější.

 GLA Serum Intenzivní působení,

exkluzivní sérum pro péči o zralou, náročnou a suchou pleť s poškozenou hydrolipidovou bariérouproti vzniku vrásek, neboli „stárnutí během dne“. Krém nanášejte na obličej a krk dvakrát denně. Již po 7 dnech jsou vrásky viditelně zmírněny a pleť vypadá mladší.

a také

Exkluzivní intenzivní liftingový krém pro zralou pleť. 

Obsahuje unikátní Liposomal Collagen Complex - komplex přírodních peptidů rybího kolagenu v liposomech a koktejl účinných aktivních látek, jako je liftingující Phytodermina Lifting® nebo hydratující liposomální kyselina hyaluronová.  Zpevňuje, zvedá kontury obličeje, vyhlazuje a hydratuje pokožku. 

Revoluční vylepšená formule přípravku obsahuje nejen Liposomal Collagen Complex, čili peptidy rybího kolagenu v liposomech a liposomální kyselinu hyaluronovou pro ještě lepší účinky. Zajistili jsme, aby nový Lifting Face Cream obsahoval pouze přírodní konzervační látky, emolienty a další složky. Proto ve složení najdeme např. karagenan - bezpečný „přírodní silikon“, nebo pentiol eco - přírodní konzervační látku, s jejichž účinkem na pokožku si nemusíte dělat starosti. 

Synergie aktivních složek

Základními složkami kosmeceutických přípravku Larens jsou Biopeptide Complex – koktejl přírodních peptidů rybího kolagenu, získaných patentovanou metodou a absolutní novinka – Liposomal Collagen Complex – čili na světě unikátní peptidy rybího kolagenu uzavřené v liposomech. 

Jejich účinky doplňují další pečlivě vybrané aktivní složky: BIO-Placenta, Phytodermina Lifting™, SYN®-AKE, Hydromanil™, koloidní stříbro, Lipout™, liposomální kyselina hyaluronová, GLA Complex, oleje, rostlinné extrakty a další. 

Složení receptur jednotlivých produktů obsahuje ingredience nejvyšší kvality, jejich koncentrace jsou vysoké (ale také optimální) a složky jsou spojené tak, aby svůj účinek synergicky vzájemně podporovaly.


Inovační receptury, bezpečné působení, měřitelné účinky

Kosmeceutické přípravky Larens, to je účinný, ale současně neinvazivní a bezpečný způsob, jak vypadat mladě a zdravě. Výsledky jejich použití, které na sobě pocítí uživatelé, jsou také vědecky potvrzeny výzkumem. 

Inovativní receptury, jedinečné, exkluzivní složky a rychle patrné, často velkolepé účinky zvyšují popularitu značky. Produkty Larens získávají ocenění odborné i spotřebitelské poroty v  Evropě.